BİZ KİMİZ?
2002 senesinde İstanbul’da kurulan Bioeksim A.Ş., satış ve dağıtım faaliyetleri, inşaat ve taahhüt işleri ve yatırım projeleri gerçekleştirmektedir.

2002 senesinde İstanbul’da kurulan Bioeksim A.Ş., satış ve dağıtım faaliyetleri, inşaat ve taahhüt işleri ve yatırım projeleri gerçekleştirmektedir.  Ana faaliyet alanlarımız; yüksek teknoloji ürün ve hizmetlerin Türkiye ve çeşitli ülkelerde satış ve pazarlanması, enerji yatırımları, endüstriyel sistem ve makinelerin temin, kurulum ve servis hizmetleri, inşaat ve taahhüt projeleri, mekanik, elektro-mekanik üst ve altyapı işleri ve tünel inşaat projeleri gibi bir çok iş alanında yer almaktadır.  Mümessillik faaliyetlerinin yanı sıra, Bioeksim konut ve tesis inşaat projeleri de gerçekleştirmektedir.

Kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışı, sağladığı çözümlerin satış sonrasında da daima arkasında durma politikası, konusunda uzman ekipleri ve güçlü uluslararası ağı sayesinde ülkemizde ve bir çok ülkede yüksek önem arz eden projelere imza atmaktadır.