FAALİYET ALANLARI
Uluslararası ticarette ki tecrübemizle birlikte güçlendirdiğimiz faaliyet alanlarımız

Bioeksim A.Ş. başta enerji, ulaşım, araç ve makine, inşaat ve bakım sektörlerinde çözümler geliştirmektedir.

ARAÇ VE MAKİNE

Savunma Sanayi, Sağlık, İtfaiye ve Kurtarma, Doğal Afetlerle mücadele ve bakım onarım hizmetlerinde kullanılan araç ve ekipmanların satış ve satış sonrası hizmetleri. Kırmızı ve beyaz et kesim kombinaları başta olmak üzere yüksek teknoloji makine ve teçhizat temin, kurulum, ve işletmeye alma hizmetleri

MEDİKAL

Yüksek teknoloji medikal araç ve ekipmanlarının satış, pazarlama ve satış sonrası hizmet faaliyetleriyle birlikte AR&Ge ve iş geliştirme projeleri gerçekleştirmekteyiz.

ENERJİ

Solar, hidro, nükleer ve diğer birçok alternatif enerji sistemlerinin inşaat, kurulum, işletme ve ürün teminleri sektörün köklü üretici firmaları ile birlikte gerçekleştirilmektedir.

ULAŞIM

Ulaşım sistemleri, ulaştırma araç ve ekipmanları, havaalanı ve karayollarında kullanılan özel maksatlı araç ve ekipmanlarının tedariği konusunda uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra, büyükşehirler ve metropollerde innovasyon ve verimliliğin arttırılması amacıyla Akıllı Şehir Sistemleri entegrasyonları ve uygulama hizmetleri.

İNŞAAT

Yol, tünel, köprü, demiryolları ve muhtelif inşaat yapım işlerinde ki tecrübemiz ve bir çok referanslarımız ile birlikte konut ve tesis inşaatları da gerçekleştirmekteyiz.

BAKIM

Yüksek gerilim hatlarının havadan ve karada bakımı, özel amaçlı araç ve makinelerin bakım ve onarım hizmetleri 7/24 hizmete hazır oan teknik servisimiz ve konusunda uzman ekiplerimiz tarafından sağlanabilmektedir.

Yangın, sel, deprem, buzlanma ve heyelan gibi doğal afetlerle mücadele için geliştirilmiş özel araç, ekipman ve sistemler